Ples Fakulty stavební 2016

4/3 2016

Srdečně zveme všechny studenty i zaměstnance fakulty na Ples Fakulty stavební 2016, pořádaný Studentskou komorou akademického senátu na FSv pod záštitou děkanky fakulty prof.Ing. Aleny Kohoutkové, CSc.

Letos s tématem plesu "Ukaž svůj styl v podobě NEJ doplňku" můžete ukázat svou kreativitu a přinést si na ples svůj nejstylovější doplněk. Ať už to bude vtipně pojatá stavařská kravata nebo spona do vlasů ve tvaru zednické lžíce. Fantazii se meze nekladou a nezapomeňte, nejoriginálnější doplněk vyhrává!

KDY? 4.3.2016 od 19.30 hod.

KDE? Národní dům Na Smíchově

K tanci a poslechu vystoupí kapela PartyLeaders. Můžete se těšit na taneční představení skupiny ARABES a ukázku standardních a latinsko-amerických tanců od Adama Smotlachy a jeho taneční partnerky. Můžete se také těšit na tématickou stavební fotobudku Smilefie. To vše a mnohem více na plese Fakulty stavební 2016. Přijďte se pobavit.

Prodej začne v pondělí 1.2.2016 v 9.30 hod. Navštivte infostánek v atriu budovy C. Prodejní časy ZDE

Rezervace budou možné od soboty 30.1.2016 od 20.00 hod. na tomto odkazu: http://goo.gl/forms/IfKgFkAfa7

Těšíme se na vás! SKAS ve spolupráci se ŠTUKem.