Kurz kreslení

9/1 2017

Kurz kresleníPořádá Katedra architektury Fakulty stavební ČVUT v Praze pro uchazeče o studium programu Architektura a stavitelství. Cílem kurzu je připravit uchazeče o studium na část přijímacího pohovoru, při němž dokládají svoji kresebnou zdatnost, seznámit je se základy kresby tužkou a zachycením architektonického prostoru.

Kurzy vedou zkušení pedagogové z Katedry architektury Fakulty stavební ČVUT v Praze.

Cena týdenního kurzu kreslení: 1 500 Kč, studentům jsou poskytnuty kreslířské potřeby
Kdy: v týdnu od 22. 5. – 26. 5. 2017 nebo 29. 5. – 2. 6. 2017
Kde: v kreslírnách A735 a A737 (7. patro budovy A FSv ČVUT v Praze, Thákurova 7, 166 29 Praha 6) a v zákoutích Prahy
Kontakt: Ing. arch. Jan Kašpar, Ph.D., jan.kaspar@fsv.cvut.cz
Registrační formulář ke stažení zde: (doc, pdf)

! registrace do 12. 5. 2017!

Mimopražští studenti mohou využít ubytování na studentských kolejích v blízkosti fakulty, informace na: https://www.suz.cvut.cz/koleje. (s rezervací neotálejte)