Přijímací zkoušky „NANEČISTO“

Přijímací zkoušky „NANEČISTO“

14. května 2016 dopoledne

Přihláška

Na základě dotazů na organizaci, průběh a obsah přijímacích testů z matematiky na fakultě stavební jsme se rozhodli i letos uspořádat „přijímací zkoušky nanečisto“.

Abychom umožnili účast i mimopražským zájemcům, zvolili jsme sobotní termín: 14. května 2016 dopoledne.

Zájemci absolvují test z matematiky. Po skončení testu Vám ukážeme nejvhodnější postupy řešení zadaných testových úloh a zodpovíme vaše případné dotazy. Účastníci si tak ověří stav své připravenosti, zvyknou si nejen na prostředí, ve kterém budou přijímací testy absolvovat, ale i na formu a obsah zadání testových úloh.

Vložné za Přijímací zkoušky „NANEČISTO“ je 200,- Kč

Máte-li zájem o Přijímací zkoušky „NANEČISTO“ žádáme Vás o dodržení následujících pokynů pro hladký průběh celé akce:

• Do 17. dubna 2016 vyplňte elektronickou přihlášku. Akce se bude konat při dostatečném počtu přihlášených, pokud bude pro nedostatečný počet zájemců zrušena, budou všichni přihlášení informováni e-mailem na adresu uvedenou v elektronické přihlášce.
  • Registrace a platba vložného bude probíhat od 9.30 hodin v atriu Fakulty stavební ČVUT v Praze, Thákurova 7, Praha 6 – Dejvice. Podle možnosti dopravního spojení se dostavte s dostatečným předstihem.
  • Připravte si přesnou částku na vložné, aby se výběr vložného nezdržoval vracením peněz.

Praha, 15. března 2016

Organizace:
RNDr. Iva Křivková, Katedra matematiky FSv ČVUT v Praze, Thákurova 7, Praha 6 – Dejvice, 166 29
E-mail: iva.krivkova@cvut.cz
Telefon: 224 354 390 – sekretariát katedry