Ples Fakulty stavební 2017

3/3 2017

Srdečně zveme všechny studenty i zaměstnance fakulty na ples Fakulty stavební 2017, pořádaný Studentskou komorou akademického senátu na FSv a studentským klubem Fsv ŠTUK v pod záštitou děkanky fakulty prof.Ing. Aleny Kohoutkové, CSc.

Letos s tématem plesu "Nejstylovější doplněk 20. let 20.století ". Popřemýšlejte, doplněk ukažte a nezapomeňte, nejstylovější doplněk vyhrává!

KDY? 3. 3. 2017 od 19.00 hod.

KDE? Národní dům na Vinohradech

K tanci a poslechu vystoupí Taneční orchestr Josefa Hlavsy a Pražský filmový orchestr.

Můžete se těšit na ukázku sportovního aerobiku v podání Michala Tomana a Markéty Koberové a na tématickou stavební fotobudku Smilefie.

To vše a mnohem více na plese Fakulty stavební 2017. Přijďte se pobavit.

Prodej začne v úterý 7.2.2017 v 9.00 hod. Navštivte infostánek v atriu budovy C. Prodejní časy ZDE

Rezervace budou možné od pondělí 6.2.2017 od 20.00 hod. na odkazu https://goo.gl/pFCsWd

Plakát

Těšíme se na Vás! SKAS a ŠTUK.