Online poradce pro zájemce o studium

Online poradce pro zájemce o studium
Poradna na Facebooku

CO to je?
Online poradce je osoba, která Ti může poradit a pomoct najít informace, které nejsou na webu fakulty, nebo je tam nemůžeš najít.

PRO KOHO to je?
Online poradce je určen zejména zájemcům o bakalářské studium na Fakultě stavební ČVUT v Praze.

NA CO se můžeš ptát?
Než se začneš ptát, pozorně si přečti Nejčastější dotazy

Pokud zde svoji odpověď nenajdeš, napiš online poradci buď na Facebook nebo na ICQ.
Online poradce Ti zodpoví dotazy, které se týkají právě těchto oblastí:

1. Nabídka bakalářských studijních programů a oborů na Fakultě stavební ČVUT v Praze
  2. Přijímací řízení do bakalářských studijních programů na Fakultě stavební ČVUT v Praze
  3. Informace související se studiem v prvním ročníku bakalářských studijních programů na Fakultě stavební ČVUT v Praze (způsob výuky, studijní materiály, ubytování, stravování, sport apod.)

Na dotazy mimo tyto oblasti Ti poradce alespoň poradí, kam se obrátit.

JAK a KDY posílat dotaz?
Poradce bývá online v pracovních dnech od 8.00 do 15.00 hodin. Dotaz můžeš poslat i mimo tuto dobu, poradce Ti na něj odpoví, jakmile se znovu přihlásí.