Veletrh iKariéra

29/3 2017

Veletrh iKariéra přivítá v dejvickém kampusu přes 150 firem

V budovách Fakulty elektrotechnické, Fakulty strojní, Fakulty informačních technologií, Fakulty stavební a v Národní technické knihovně se 29. března 2017 odehraje další ročník veletrhu iKariéra. Na něm se studentům ČVUT přestaví 157 tuzemských i zahraničních firem. Pro letošní ročník kladou organizátoři velký důraz na doprovodný program. Jeho součástí budou konzultace profesních životopisů, přednášky zástupců firem a externích prezentujících.

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra na ČVUT je součástí série pracovních veletrhů po celé České republice. V rámci kampusu ČVUT jej ročně navštíví až 5000 studentů. Pořadatelem je studentská organizace IAESTE, která v České republice působí díky dobrovolné práci studentů.

Snahu zaujmout budoucí pracovníky dokazují i aktivity na stáncích jednotlivých firem. Chybět nebudou odpočinkové zóny, modely aut, stavební buňka a další lákadla. Společnosti často volí jako komunikační prostředek soutěže, kterými prověří znalosti studentů daného oboru.