Výstava studentských prací Centrum Holešovice – Hasičská zbrojnice

28/6 2017 - 14/7 2017

Výstava studentských prací Centrum Holešovice – Hasičská zbrojnice

Úřad městské části Praha 7 a Katedra architektury, Fakulta stavební ČVUT v Praze ateliér Dvořák-Filsak-Pospíšil si Vás dovolují pozvat na vernisáž výstavy studentských prací

Centrum Holešovice – Hasičská zbrojnice/administrativa/obchody, kavárna/sport která proběhne ve čtvrtek 28. 6. 2017 v 17.30 hod. v prostorách radnice Prahy 7 (nábřeží Kapitána Jaroše 1000/7, Praha 7, Holešovice)

Výstava potrvá od 28. 6. do 14. 7. 2017.

Předmětem zadání bylo území v návaznosti na křižovatku ulic Argentinská a Plynární – jihovýchodní část. Záměrem návrhu byl objekt hasičské zbrojnice s doplňkovým vybavením občanské vybavenosti a prostorem pro administrativu. Stávající stanice bude odstraněna. V rámci úlohy se počítalo se zpracováním komplexního návrhu zástavby v rámci území stávající hasičské zbrojnice.