Konference BESTInfra 2017

20/9 2017 - 22/9 2017

Pozvánka na konferenci BESTInfra

Fakulta stavební ČVUT v Praze a CESTI (Centrum pro efektivní a udržitelnou dopravní infrastrukturu) zvou na mezinárodní konferenci týkající se návrhů, konstrukcí, provozu a údržby dopravní infrastruktury.

„Mobilita je dnes chápána jako jedna z klíčových svobod a jako zásadní podmínka pro hospodářský růst a sociální rozvoj. Struktury dopravní infrastruktury jsou navrženy na mnoho desetiletí, proto naše dnešní rozhodnutí budou mít vliv na několik budoucích generací.“

Cílem konference je poukázat na řešení, která jsou inteligentní, trvanlivá, šetrná k životnímu prostředí a nákladově efektivní v dlouhodobých perspektivách. Prostřednictvím setkání odborníků z různých zemí a oborů by organizátoři rádi přispěli k realizaci iniciativy "Budování infrastrukturních sítí udržitelné Evropy".

Termín a místo konání
Konference proběhne ve dnech 20. - 22. září na Fakultě stavební ČVUT v Praze (Thákurova 2077/7, 160 00, Praha 6 - Dejvice).

Tisková zpáva zde.

logo_bestinfra_2017.png