Gratulujeme k vítězství v soutěži „Stavby s vůní dřeva 2017“

13/9 2017

Naši studenti se stali vítězi v soutěži „Stavby s vůní dřeva 2017“!
Soutěžilo se ve dvou kategoriích a studenti Fakulty stavební ČVUT v Praze získali obě první místa.

V soutěži se utkalo 50 návrhů dřevěných staveb a konstrukcí od 66 studentů z 9 českých a slovenských univerzit. Návrhy hodnotila jak odborná porota, tak letos poprvé také široká veřejnost.

Gratulujeme našim studentům k těmto výsledkům:
1. místo odborné poroty v kategorii „Návrhy dřevěných staveb“ získal Matyáš Vrtiška s návrhem „Rodinný dům u Lipna“.

Cenu veřejnosti ve stejné kategorii získal Václav Šimeček za návrh „Rekreačně ubytovací areál Kokořín“

1. místo odborné poroty a navíc cenu veřejnosti v kategorii „Návrhy dřevěných konstrukcí“ získal Vojtěch Slavík s návrhem „Jezdecká hala v Pardubicích“.

Cílem soutěže je motivovat studenty k práci s (českým) dřevem a propojit je s firmami z oboru.

Všechny vítězné návrhy je možné si prohlédnout zde.