Pokoje VI

10/11 2017 - 19/11 2017

Přehlídka mladého umění oživuje domy v centru Prahy – tentokrát v Hybernské ulici. Během devíti listopadových dnů lze vidět tvorbu 65 ateliérů z 18 škol, vytvářejících své site specific instalace ve třech patrech dvou budov.  Do projektu se zapojili i studenti studijního programu Architektura a stavitelství z Fakulty stavební ČVUT v Praze.

Ve dnech 10.–19. listopadu 2017 svou tvorbou oživí již pošesté studenti vysokých uměleckých škol z celé České republiky v rámci akce Pokoje VI dva domy v Hybernské ulici na Praze 1.

Jednu z návštěvnicky nejúspěšnějších přehlídek mladého umění v Praze pořádá již každoročně kulturní centrum Containall.

Pokoje VI se uskuteční v rámci Kampusu Hybernská, společného projektu FF UK a Magistrátu hlavního města Prahy, který na této adrese funguje od jara tohoto roku.