Zveme do nově otevřené čítárny na Fakultě stavební ČVUT

5/12 2017

Na Fakultě stavební ČVUT jsme otevřeli novou čítárnu.

Krásný a inspirativní prostor nové čítárny byl otevřen za účasti vedení fakulty v úterý 5. 12. Od toho okamžiku ji mohou studenti a zaměstnanci využít k posezení, odpočinku nebo studiu a přípravě na studijní či pracovní povinnosti.

Interiér navrhl a zrealizoval architektonický ateliér ZOAA. Kapacita čítárny je 50 míst. Prostor je rozdělen do několika částí za pomoci stávajících nosných betonových zdí, které byly zanechány tak, jak jsou, včetně veškerých zásahů, které do nich byly provedeny za dobu, co tam stojí. Vznikla zóna pro relax s houpačkami, pódium pro volné sezení - ležení, v centrální části jsou klasické stolečky s židlemi, oddělený prostor, kde si můžete ze zdi odtrhnout skicovací papír, pokud Vás zrovna napadne úžasná myšlenka a nemáte si ji kam napsat, či naskicovat a v neposlední řadě knihovna pro vzájemné sdílení knih.

Při návštěvě se můžete občerstvit výtečnou kávou, konverzovat nebo naopak využít odstíněných zákoutí, abyste byli sami, nerušeni ostatními návštěvníky.

Čítárna je otevřena od 8:00 do 20:00.

ZOAA_logo_verze_1_pozitiv_na_bil.jpg