Pozvánka na přednášku Filipa Hejzlara

11/12 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na poslední přednášku tohoto semestru v rámci z cyklu "Co je architektura?" od Filipa Hejzlara.

Kdy: 11.12.2017, od 18.00 hod.

Kde: Fakulta stavební ČVUT v Praze, v Ateliéru D

Filip Hejzlar je absolventem oboru Architektura a stavitelství na Fakultě stavební ČVUT v Praze. Již v průběhu studia spolupracoval s architektonickým a designérským studiem de.fakto, kde se později stal vedoucím architektem.

Přednáška bude zaměřená na jeho aktuální tvorbu ve studiu de.fakto.
de.fakto, architektonické a designérské studio funguje nepřetržitě již od roku 2001. Studio de.fakto se zabývá návrhy a následnou komplexní realizací staveb a interiérů pod svým autorským dohledem. Tak de.fakto dosahuje maximální funkční i estetické kvality provedení s důrazem na detail a specifický přístup ke každému zadání. Tým architektů-designérů vedených Martinem Sladkým a Filipem Hejzlarem působí v kancelářích na pražských Vinohradech, kde má pro své klienty k dispozici i originální showroom.

Součástí know-how de.fakto studia je i vlastní moderní truhlářská dílna a dlouholetá úspěšná spolupráce s několika osvědčenými řemeslnými výrobami i profesionály.

PŘEDNÁŠKA JE ZDARMA A JE PŘÍSTUPNÁ VEŘEJNOSTI.