Veletrh pražských veřejných vysokých škol

1/2 2018

VELETRH PRAŽSKÝCH VEŘEJNÝCH VYSOKÝCH ŠKOL se bude letos konat přímo na Fakultě stavební ČVUT v Praze.

Zveme středoškolské studenty na veletrh studijních příležitostí Veletrh pražských veřejných vysokých škol.

Zájemcům o studium z řad středoškolských studentů se tu formou stánků a přednášek představí fakulty a studijní obory z celkem osmi univerzit – Akademie výtvarných umění v Praze, Českého vysokého učení technického v Praze, České zemědělské univerzity v Praze, Univerzity Karlovy, Vysoké školy ekonomické v Praze, Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze.

Veletrh se bude soustředit převážně na sdělování relevantních studijních informací. Definujícím znakem všech zapojených vysokých škol bude vzájemná spolupráce a nabídka studia na jakékoliv z nich

KDY: čtvrtek 1. února 2018 od 9:00 do 16:30.

KDE: Fakulta stavební ČVUT v Praze, Thákurova 7/2077, Praha 6 - Dejvice, 166 29

VSTUP ZDARMA

Fotogalerie z letošního ročníku 2018 zde.

Těšíme se na Vaší návštěvu!