soutěž "Stavby s vůní dřeva 2018"

30/6 2018

Soutěž „Stavby s vůní dřeva 2018

Nadace Dřevo pro život vyhlašuje 6. ročník soutěže "Stavby s vůní dřeva". Studenti vyšších a vysokých odborných škol mohou v této soutěži ukázat veřejnosti a svým potenciálním zaměstnavatelům svůj talent a předvést, co umí navrhnout ze dřeva. Návrhy je možné hlásit do 30. 6. 2018. Vítězové, které vybírá odborná porota a široká veřejnost, se mají na co těšit. Získají ceny v celkové hodnotě 230 000 Kč!

Pokud studujete prezenční bakalářské nebo magisterské studium a máte rádi dřevo, tato soutěž je určená právě pro vás. Své návrhy dřevěných staveb a konstrukcí vytvořené během vašeho studia (ročníková, bakalářská nebo diplomová práce) můžete hlásit do dvou letošních kategorií: Dřevěné stavby – malé a Dřevěné stavby – velké (do/od 500 m3 obestavěného prostoru).

Kromě technických podmínek, které musíte splnit, je třeba u přihlášeného návrhu zohlednit také téma ročníku, které letos zní: „Dřevo je naše budoucnost“.

Přihlášení a soutěžní podmínky naleznete zde.

Inspirace z loňkého roku k nahlédnutí zde.