Letní škola architektury a stavitelství

27/8 2018 - 31/8 2018

Atelier D
První republika

Katedra architektury Fakulty stavební ČVUT v Praze ve spolupráci s Omnium z. s. a Památkovou komorou ČR letos potřetí pořádá letní školu architektury a stavitelství.

Připomeneme si období první republiky a jeho odkaz.
V duchu dobré tradice se výchozím tématem budeme inspirovat a rozvíjet jej až do dnešních problémů či budoucích výhledů.

Letní škola je otevřena úplně všem: studentům středních a vysokých škol, pedagogům, úředníkům, odborníkům i laikům, … ale hlavně nadšencům a fandům architektury a stavitelství.

Program je koncipován do pěti pracovních dní v termínu 27. 8. – 31. 8. 2018 v kombinaci teoretických poznatků a tvůrčího workshopu. V pondělí a v úterý jsou připraveny populárně naučné přednášky, které se dotknou zajímavých témat spojených s hlavním motivem letní školy, na středu je přichystán výlet, ve čtvrtek a v pátek tvůrčí workshop. Účastnit se lze pouze teoretické části (pondělí až středa) nebo celé letní školy (od pondělí do pátku).

Vložné Letní škola architektury a stavitelství
Celý týden (seminář i workshop) 1 950 Kč
Pouze seminář bez workshopu (tj. program pouze pondělí až středa) 1 250 Kč
Pro studenty bakalářského, magisterského a doktorského studijního programu Architektura a stavitelství na FSv ČVUT v Praze a čerstvé absolventy (2017/2018) sleva 50 %.

Registrace probíhá na základě vyplnění formuláře, který najdete na stránkách apluses.cz/letni-skola-architektury. Přes e-mail Vám bude rezervace potvrzena a budou Vám zaslány pokyny k platbě.
Registrace je závazná až po uhrazení poplatku. Budete-li potřebovat řádný daňový doklad, je možné na základě objednávky vystavit fakturu nebo potvrzení o zaplacení po obdržení částky na účet akce.
Registrační formulář 
Registrace otevřena od 18. 4. 2018 do 30. 6. 2018.

V rámci vložného je zajištěno občerstvení a nápoje v průběhu akce. Vložného nezahrnuje náklady na ubytování, obědy a večeře, dopravu na místo konání, hromadnou dopravu v Praze.

Možnosti ubytování
Ubytování není organizátory přímo zajišťováno. Lze využít nabídky ubytování v hotelu či hostelech ČVUT, možnosti viz níže.
http://www.studenthostel.cz/hotely/masarykova-kolej
http://www.studenthostel.cz/prazdninove-hostely/hostel-sinkuleho
http://www.studenthostel.cz/prazdninove-hostely/hostel-dejvicka
Ubytování není v ceně letní školy, zájemci si jej hradí samostatně dle platného ceníku Správy účelových zařízení ČVUT v Praze.

Všichni účastníci akce získají certifikát o absolvování vydaný Fakultou stavební ČVUT v Praze.

Více informací

Zpátky nahoru