Pražská muzejní noc 2018

9/6 2018

Pražská muzejní noc 2018

15. Pražská muzejní noc se uskuteční v sobotu 9. června 2018. Tato oblíbená kulturně-prezentační akce propagující činnost muzeí a galerií přináší možnost prozkoumat kulturní dědictví metropole v tak trochu jiném světle. 

Fakulta stavební ČVUT v Praze se bude v letošním roce opět prezentovat na půdě Národního technického muzea, kde představí své interaktivní exponáty. 

KDY: Sobota 9. června 2018, od 19.00 hod. do 24.00 hod.

KDE: Národní technické muzeum

Můžete se těšit na dráhu vodního slalomu na atraktivním modelu vodního kanálu pro olympiádu v Rio de Janeiru. K otestování dráhy si návštěvníci mohou vyrobit pomocí speciální řezačky na polystyren vlastní loďku. K dispozici bude také oblíbená buttonovačka, na které bude možné vyrobit placku s vlastním motivem. Kromě toho bude možnost vyfotit se s návrhem budoucnosti Prahy, tak jak ji vidí studenti programu Architektura a stavitelství. Na projektu pracovali v rámci experimentálního ateliéru.

 

Návštěvníci všech věkových kategorií se tak budou moci přesvědčit, že studium vědy a techniky na ČVUT v Praze může být nejenom zábavné, ale především užitečné pro naši společnost. 

 

Vstup a doprava ZDARMA

Více informací

Zpátky nahoru