Den otevřených dveří - těšíme se na Vás!

23/11 2018 - 24/11 2018

Poznej stavárnu naživo!

Poznejte sami, jak stavárna dýchá. Zjistěte, co se skrývá pod stavařinou, architekturou a geodézií. Společně se podíváme do laboratoří, odpočineme si v chilloutu, posedíme v přednáškovce a popovídáme si se studenty a učiteli.

23. a 24. listopadu 2018 od 9:00 do 14:00 hod.

Přidat se k události na Facebooku

V sobotu 24. listopadu 2018 od 12:30 do 18:00 hod.

Setkání s absolventy!

Všichni jste zváni!

POZVĚTE SVÉ PŘÁTELE NA FACEBOOKU

Den otevřených dveří Fakulta stavební ČVUT v Praze

Program pro zájemce o studium

Po oba dny jsme pro Vás připravili program, který Vás provede od přijímaček po studium a výzkum. Na prezentacích zjistíte, které obory se na naší fakultě vyučují, jaký z nich si vybrat a jak se na přijímačky připravit. Podáte si ruku s robotickým dělníkem nebo zažijete na vlastní oči, jak vypadá požární experiment.

• 09:00 Přivítání v atriu Fakulty stavební ČVUT

U vstupu Vás přivítáme na informačním stánku. Zde obdržíte program a už se můžete ptát, co Vás zajímá našich "infohrdinů". Hned v atriu fakulty naleznete práce našich studentů z programu ARCHITEKTURA A STAVITELSTVÍ. A když se budete chtít občerstvit po náročné cestě, můžete posedět u kávy od Kantor Coffee v naší Čítárně.

• 10:00 Základní informace o studiu a přijímacím řízení

Řekneme Vám nejdůležitější informace o průběhu studia, přijímacím řízení, možnostech studia v zahraničí. Studenti fakulty Vám vysvětlí možnosti ubytování, sportovního a kulturního vyžití v kampusu ČVUT i v Praze.

• 10:45 Představení studijních programů

STAVEBNÍ INŽENÝRSTVÍ

ARCHITEKTURA A STAVITELSTVÍ

STAVITELSTVÍ

GEODÉZIE A KARTOGRAFIE

Oborová prezentace

• 11:45 Přechod do Ateliéru D na oborové stánky

Představení všech studijních programů a specializací Fakulty stavební ČVUT spojené s prohlídkou tematických učeben a laboratoří. Osobně se setkáte se studenty a pedagogy.

Ateliér D

• 12:30 Komentovaná prohlídka Fakulty stavební ČVUT

Společně navštívíme:

• odborné učebny a posluchárny,

• studio membránové architektury v "Aquariu",

• Vodohospodářské experimentální centrum s unikátními modely našich "vodařů" - model umělé vodní slalomové dráhy, model plavební komory Děčín, dešťový simulátor a další,

• laboratoř TZB,
    • modelovnu, kreslírnu, tichou studovnu, fitcentrum,

• povalovnu Play&Chill B500B, kterou realizovali naši studenti.

Na prohlídku se bude odcházet ve 12:30 z ateliéru D.

Nestíháte začátek programu? Nevadí! Zapojte se v jeho průběhu. Oba dny vám budeme v budově Fakulty stavební ČVUT k dispozici do 14:00 hodin. V Ateliéru D se můžete osobně setkat se studenty i pedagogy jednotlivých studijních programů. Najdete zde také infostánek pro dotazy k přijímacímu řízení a k magisterskému a doktorskému studiu na fakultě. Do Ateliéru D, na přednášky a prohlídku fakulty Vás přivede navigace nebo Vás doprovodí některý z našich studentů Infomanů.

Chcete se na něco zeptat? Informace ke Dni otevřenách dveří: Ing. Marta Špačková 608 048 427 / PR oddělení