Technické čtvrtky

28/2 2019

Technický čtvrtek

Pravidelná setkání nad odbornými tématy přímo na Fakultě stavební ČVUT.

Téma: Češi staví polskou dálnici S7 v bažině, zvedací most přes slepou Vislu a rozšiřují sedmipolový most

Kdy? 28.2.2019, 13.00 hod.

Kde? Čítárna Fakulty stavební ČVUT (atrium)

Kdo přednáší? Ing. Martin Kulhavý, Ph.D, MBA – Metrostav a.s. (absolvent FSv ČVUT)

Z akademické obce fakulty přednášku doplní doc. Ing. Pavel Ryjáček, Ph.D., z katedry ocelových a dřevěných konstrukcí, s informacemi o pohyblivých mostech v České republice.

NEJNÁROČNĚJŠÍ DOPRAVNÍ STAVBY V POLSKU
1. Realizace dvacetikilometrového úseku S7 u Gdaňsku – unikátní zlepšení podloží miliony stabilizačních železobetonových pilot a tisíci metry geodrénů.

2. Stavba zvedacího mostu přes slepé rameno řeky Visly

3. Technické zajímavosti rozšíření ocelového sedmipolového mostu Grota-Rowieckego

Po prezentaci můžete se zástupci firmy prodiskutovat i další otázky týkající se projektů, případně možnosti uplatnění ve společnosti Metrostav a.s.

Další témata:

7.3. (18.00 hod.) Růženka Zimová