Veletrh iKariéra 2019

9/4 2019 - 10/4 2019

Veletrh iKariéra

Vážení studenti a spolužáci,

srdečně vás zveme na Veletrh iKariéra, který se koná 9. a 10. dubna v celém dejvickém kampusu.

Ať jsi stavař, strojař, architekt, elektrotechnik nebo informatik, neztratíš se. Na každé fakultě najdeš technologické obry, ale také menší velice zajímavé firmy. Ti všichni hledají mladé mozky do svých pracovních týmů.

Kromě komerční sféry na tebe čeká Kariérní centrum, kde si můžeš nechat zkontrolovat životopis, vyzkoušet si pohovor na nečisto a nebo si udělat test pozornosti.

Pokud máš nápady, ale zatím nevíš, jak a kde začít, pomůžou ti konzultanti z CZECH Invest, kteří znají české startupové prostředí lépe než kdo jiný.

Promluví k tobě TEDx speaker a podnikatel Marcus Orlovsky, který za námi přiletí z Londýna. Dozvíš se od něj, jak se zapojit do procesu rozhodování o budoucnosti světa jako budoucí inženýr.

Událost na facebooku

Více než 190 firem během dvou dnů budou po celém kampusu.

Přednáška Marcuse Orlovského (developer a filantrop) 10. 4. v 15:00.

Chillout zóna.

Jídlo z foodtracku.