INSPIRELI AWARDS 2019

12/6 2019

INSPIRELI AWARDS

Mezinárodní soutěž v kategoriích Architektura, Urbanistické plánování a krajina, Interiérový design. Letos jde o návrh ambasády České republiky v Addis Abebě v Etiopii.

Aktuálně v letošním roce navázala soutěž spolupráci se společností LEGO.

Spoluorganizátory soutěže jsou ČVUT a Fakulta stavební ČVUT v Praze.

Přihlas se do INSPIRELI AWARDS a vyhraj model svého projektu pod značkou LEGO ARCHITECTURE

Do 12. 6. 2019 přihlas svůj studentský projekt do INSPIRELI AWARDS. Pokud zvítězíš, společnost LEGO vytvoří model tvé stavby pod zančkou LEGO Architecture. V případě soutěže ambasády v Etiopii, bude existovat jediný set na světě, v případě vítěze v kategorii architektura, budou existovat tři sety, jeden pro vítěze v každé kategorii.

Vzhledem k tomu, že společnost LEGO přistoupila k této formě spolupráci vůbec poprvé, bude sběratelská hodnota takové ceny značná.

Vyhraj a zapiš se díky INSPIRELI AWARDS do historie architektury.

www.inspireliawards.com

inspireli_letak2019.jpg