Výsledky soutěže SVOČ 2019

16/5 2019

Studenti Fakulty stavební ČVUT  získali skvělé umístění v letošním ročníku mezinárodního kola soutěže "SVOČ".

Obsadili jsme 5 prvních míst v pěti různých kategoriích a získali ocenění za nejlepší práci ze všech.

Prvně v dějinách SVOČ byla vybírána nejlepší práce ze všech. Vítězem se stal náš student Jakub Veselý s prací "Analýza CB vozovek pomocí MKP".

V 20. ročníku soutěže studentské vědecké a odborné činnosti  "SVOČ" soutěžilo 6 stavebních fakult z ČR  a SR v 11 soutěžních sekcích.

Soutěže se zúčastnili studenti a jimi tvořené studentské týmy z řad studentů bakalářského a magisterského studia stavebních fakult ČVUT Praha, STU Bratislava, VUT Brno, TU Košice, VŠB-TU Ostrava a ŽU Žilina.

Výsledková listina se jmény výherců zde.

Gratulujeme našim studentkám a studentům za skvělou reprezentaci Fakulty stavební ČVUT!

Soutěž tradičně proběhla v jedenácti odborných soutěžních sekcích:
Pozemní stavby a architektura
Vodní stavby, vodní hospodářství
Dopravní stavby
Stavební mechanika
Materiálové inženýrství
Inženýrské konstrukce a mosty
Geotechnika
Geodézie a kartografie
Technické zařízení budov a energie budov
Ekonomika, řízení stavebnictví a technologie staveb
Městské a krajinné inženýrství