Výstava fotografií KVADRÁLY

4/9 2019

KVADRÁLY - výstava fotografií Jiřího Hellera

Galerie FSv si vás dovoluje pozvat na zahájení výstavy fotografií Jiřího Hellera.

Vernisáž se koná 4. září 2019 v 17:00 v Galerii FSv, Fakulta stavbní ČVUT v Praze - první podlaží budovy B.

Na výstavě autor vydraží jednu ze svých fotografií.
Výnos dražby bude věnován dobročinné organizaci Zdravotní klaun. V České republice působí 86 zdravotních klaunů, kteří pravidelně navštěvují 62 nemocnic, 8 domovů pro seniory a 2 hospice. Posláním zdravotních klaunů je tvořit uvolněné prostředí ve zdravotnických zařízeních, přinášet radost a dobrou náladu na místa, kde se jich příliš nedostává.

Autor zahraje na didgeridoo a indiánskou flétnu.

Jiří Heller je profesionální fotograf, člen výběrového profesního sdružení Asociace profesionálních fotografů ČR. Vede galerii World WebPhoto Gallery, která je mediálním partnerem naší fakultní Galerie FSv. Je známý jako moderátor řady fotografických eventů, které mnohdy také sám organizuje. Na výstavě představí stěžejní cyklus své volné tvorby nazvaný Kvadrály.

pozvanka_Jiri_Heller_vas.jpg