Divadlo bratří Formanů před Fakultou stavební ČVUT

15/10 2019

Zveme vás na divadelní představení "DEADTOWN"

goout_deadtown_02.jpg  goout_deadtown_01.jpg   goout_deadtown_04.jpg

Divadlo bratří Formanů postaví svou divadelní scénu přímo před Fakultou stavební ČVUT.

V termínech 15. 10. - 4. 11. 2019 odehraje 15 jejich představení "DEADTOWN".

Divadlo bratří Formanů je už dvacet pět let jedním z nejvýraznějších uměleckých uskupení českého divadla. Svým netradičním pojetím, stylem práce a poetikou se však z něho vymyká. Kromě bratrů Petra a Matěje Formanových a několika málo stálých členů, totiž vzniká pro každé představení nový tým, přinášející novou energii a dovednosti.

O představení:

Začíná dvacáté století a v magické Praze žije své sny kouzelník a iluzionista, majitel laciného kabaretu. Je posedlý technickými zázraky své doby: filmem, fotografií i chraplavým zvukem fonografu. Nejraději se však ve svých představách prohání po arizonských pláních, popíjí v saloonu s ošlehanými pistolníky a v náručí svírá nespoutané krásky. Alespoň takový obraz o Divokém západě v něm, naivním Evropanovi, zanechaly němé kovbojky a zažloutlé fotografie vyprávějící o daleké zemi. A protože jeho život je neustálým balancováním mezi iluzí a skutečností, není pro něho těžké vydat se na cestu do vysněného světa.

Více informací o představení na webu Deadtown

Kde: Před fakultou stavební ČVUT, roh ulice Technická a Thákurova, Praha 6

Termíny představení: