Mimořádně promíjíme přijímací zkoušku z matematiky

12/5 2020

MIMOŘÁDNĚ PROMÍJÍME PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKU Z MATEMATIKY

V souvislosti s koronavirovou krizí děkan Fakulty stavební ČVUT mimořádně promíjí přijímací zkoušku z matematiky všem uchazečům o studium v bakalářských studijních programech uskutečňovaných na Fakultě stavební ČVUT v Praze pro akademický rok 2020/2021. O prominutí přijímací zkoušky z matematiky není třeba žádat.

Do studijních programů Stavební inženýrství, Stavitelství, Geodézie a kartografie, Civil Engineering, budou přijati všichni uchazeči, kterým byla prominuta přijímací zkouška matematiky a splní ostatní podmínky pro přijetí uvedené v těchto dvou dokumentech Směrnice č. 7/2019 – II. úplné znění; Opatření děkana č. 2/2019 – I. úplné znění. Podmínky pro přijetí platí stejné pro I. i II. kolo přijímacího řízení. Do druhého kola přijímacího řízení si lze podávat přihlášky od 1. 6. do 31. 7. 2020.

Na studijní program Architektura a stavitelství budou přijati všichni uchazeči, kterým byla prominuta přijímací zkouška z matematiky a kteří získají minimální počet bodů z přijímací zkoušky z architektury. Přijímací zkouška z architektury bude probíhat bez osobní účasti uchazeče na základě ohodnocení elektronicky zaslaných výtvarných prací. S přípravou výtvarných prací pro přijímací řízení z architektury pomáhají uchazečům také kurzy kreslení, které letos probíhají on-line formou.

Průběh a podmínky přijímací zkoušky z architektury najdete podrobněji zde

kompletní informace k přijímacímu řízení

Příprava na přijímací zkoušku z architektury

Manuál uchazeče pro přijímací řízení do studijního programu Architektura a stavitelství

Přípravný kurz kreslení

Zářijové vyrovnávací kurzy pro přijaté studenty

Doporučujeme přijatým studentům pro hladký start studia využít naše zářiové vyrovnávací kurzy.

Kurz matematiky

Kurz deskriptivní geometrie