Na knize bojující proti Covid-19 se podílela naše kolegyně z PR

2/7 2020

Lidmila Kábrtová z PR oddělení naší fakulty je autorkou jedné z povídek charitativní povídkové knihy napsané v souvislosti s pandemií COVID-19

Lidmila Kábrtová z PR oddělení připravuje Technické čtvrtky, Halu roku, divadla v Ateliéru D, je autorkou tiskových zpráv fakulty a mnoha dalších materiálů. A vedle toho patří k 19 spisovatelům, kteří se spojili v boji proti pandemii Covid-19 v charitativní povídkové sbírce „Za oknem“. Povídky jsou na téma nákaza v různých dobách a časech a všichni autoři psali zdarma. 19 % z výtěžku knihy půjde na boj proti Covid-19.

Kromě Lidčiny povídky „Za oknem“, podle níž se kniha i jmenuje, zde najdete i příběhy například od Aleny Mornštajnové, Jana Němce, Markéty Pilátové, Petra Stančíka, Jiřího Padevěta, Miloše Urbana a dalších.

„Jsem ráda, že můžu pomoci aspoň takhle. Ušít roušku totiž neumím,“ říká Lidka.

Kniha vznikla v rekordně krátké době, na napsání textu dostali autoři čas pouze tři týdny. Knihu si můžete objednat, a tak přispět na boj proti Covid-19, třeba na Kosmasu nebo ji koupit v knihkupectvích.

Lidka_za_oknem_02.jpg