Předání cen INSPIRELI AWARDS 2020

9/11 2020

Předání cen INSPIRELI AWARDS vysílané on-line z Fakulty stavební ČVUT v Praze spojilo mladé architekty na celém světě

Mezinárodní studentskou architektonickou soutěž INSPIRELI AWARDS pandemie nezastavila, do letošního pátého ročníku se přihlásilo rekordních 1336 studentů ze 106 zemí. Celkově ve všech kategoriích soutěžilo 1305 projektů. Slavnostní předání cen vítězům proběhlo vzhledem k epidemiologickým opatřením ve čtvrtek 5. listopadu on-line přenosem z Fakulty stavební ČVUT v Praze, která je spolu s Českým vysokým učením technickým v Praze spoluorganizátorem soutěže. Zájemci mohli ceremoniál sledovat na sociálních sítích.

Více informací najdete v naší tiskové zprávě

video Záznam Z předávání cen

Přihlášky do dalšího (6. ročníku) soutěže InspireliAwards.com - architecture & design jsou již spuštěny! Stačí přihlásit svůj ročníkový nebo diplomový projekt a jste ve hře.

Vítězné projekty 2020