Vysíláme živě! Den otevřených dveří na stavárna.online 29.1. 2021

29/1 2021

Den otevřených dveří online 29. 1. 2021

Jdeme na to letos jinak. Jedeme na webu STAVARNA.ONLINE. Podívej se už teď!

Chceš se s námi vidět naživo? Připoj se 29. ledna do našeho virtuálního studia. Budeme odpovídat všechny dotazy live.

970x210.png

JAK SE PŘIPOJIT

Nemusíš se nikde registrovat, ani si nic stahovat. Jednoduše si otevřeš stránku stavarna.online a začneš s prohlídkou.

stavarna.online

VYSÍLÁME ŽIVĚ 29. 1. 2021

V pátek 29. 1. 2021 se na STAVARNA.ONLINE otevře živé virtuální studio pro tvé dotazy. Těšit se na tebe budou speciální hosté, kteří rádi zodpoví všechny dotazy. Přes chat se můžeš ptát na cokoliv k přijímačkám, studiu, pohovoru z architektury nebo na život na fakultě.
Konkrétní program zveřejníme brzy.

CHCEŠ JEŠTĚ VÍC INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI?

29. 1. 2021 otevřeme také virtuální místnosti s našimi studenty.

Tam se můžeš v soukromí zeptat svých vrstevníků na jejich pohled. Naši ambasadoři ti rádi nasdílí, jak si poradili s přechodem ze střední školy, jak probíhá výuka nebo jak se teď studuje vejška online.
Ani tady si nepotřebuješ stahovat žádnou platformu, jednoduše se připojíš přes odkaz na STAVARNA.ONLINE

stavarna_web_clanek.jpg

STUDIJNÍ PROGRAMY

Připravili jsme si pro tebe virtuální procházku pro každý z našich šesti studijních programů:
Stavební inženýrství, Stavitelství, Architektura a stavitelství, Geodézie a kartografie, Management a ekonomika ve stavebnictví, Civil Engineering.

Jednoduše si v úvodu vybereš program, který tě nejvíc zajímá, a získáš k němu informace na míru. Samozřejmě můžeš prohlídkovou trasu kdykoliv změnit.

fotka_panorama_DOD_web_02_900_px.jpg

INFORMACE O STUDIU

V rámci videoprezentací ti podrobně představíme každý studijní program, i jak to chodí u nás na fakultě.

Připravili jsme si pro tebe i rozhovory s tématy, na něž se nás uchazeči nejvíce ptají:

• Přijímací řízení na všechny bakalářské studijní programy
  • Přijímací pohovor pro bak. program Architektura a stavitelství
  • Motivační stipendium
  • Studium v zahraničí

VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA

Vezmeme tě do oblak i do podzemí. V našem online prostředí uvidíš dokonce víc, než kdybys za námi přijel do Dejvic. Díky oku kamery nejsme totiž omezeni velikostí laboratoří, ani bezpečnostními podmínkami.

360° prohlídky a doplňková videa ti ukáží laboratoře, výzkumná centra, kouty fakulty pro samostudium a odpočinek a dokonce i pracoviště, která se nachází mimo kampus.

stavarna_web_clanek_2.jpg

NECHCEŠ O NIC PŘIJÍT?

Doba běží rychle a věcí, které je potřeba si pamatovat, je moc. Důležité termíny na Stavárně v hlavě ale mít nemusíš.

Nech nám na sebe kontakt a vše důležité ti včas přistane rovnou do tvé emailové schránky:

Odebírej důležité informace

Termín podávání přihlášek ke studiu

od 1. 1. do 31. 3. 2021

VÍCE INFORMACÍ O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

Informace ke Dni otevřených dveří: Ing. Marie Gallová, 224 357 945, pr@fsv.cvut.cz / PR oddělení FSv