Den otevřených dveří online 27. listopadu 2020

27/11 2020

Den otevřených dveří online

Startujeme 27. listopadu 2020 od 9:00

Živý videochat se studenty můžete využít pouze 27. 11. od 9:00 do 15:00. Celý zbylý obsah webu bude k dispozici i nadále!

Jdeme na to letos jinak. Připojíš se k nám z pohodlí domova a přitom o nic nepřijdeš. Jedeme na webu STAVARNA.ONLINE

600x150_27_11.gif

JAK SE PŘIPOJIT

Nemusíš se nikde registrovat, ani si nic stahovat. Jednoduše si otevřeš stránku stavarna.online a začneš s prohlídkou.

ZEPTEJ SE ŽIVĚ

Pouze 27. 11. od 9:00 do 15:00 hodin budeš mít prostor se připojit do živého videochatu s našimi studenty a studijním oddělením fakulty.
Ve virtuálních místnostech se bude dotazům věnovat 13 zástupců všech studijních programů. Prober s nimi své dojmy, zjisti, jak se jim studuje a ptej se na vše, co tě zajímá.
Na dotazy k přijímacím zkouškám a přihláškám ti v živém streamu budou odpovídat zástupci studijního oddělení.

WEB SPUSTÍME 27. 11. V 9:00

Ale všechna videa zůstanou na webu k dispozici i potom, takže pokud máš zrovna v té době školu, připoj se klidně až večer nebo další den.

stavarna.online

STUDIJNÍ PROGRAMY

Připravili jsme si pro tebe virtuální procházku pro každý z našich šesti studijních programů:
Stavební inženýrství, Stavitelství, Architektura a stavitelství, Geodézie a kartografie, Management a ekonomika ve stavebnictví, Civil Engineering.

Jednoduše si v úvodu vybereš program, který tě nejvíc zajímá, a získáš k němu informace na míru. Samozřejmě můžeš prohlídkovou trasu kdykoliv změnit.

stavarna_web_clanek.jpg

INFORMACE O STUDIU

V rámci videoprezentací ti podrobně představíme každý studijní program, i jak to chodí u nás na fakultě.

Připravili jsme si pro tebe i rozhovory s tématy, na něž se nás uchazeči nejvíce ptají:

• Přijímací řízení na všechny bakalářské studijní programy
  • Přijímací pohovor pro bak. program Architektura a stavitelství
  • Motivační stipendium
  • Studium v zahraničí

VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA

Vezmeme tě do oblak i do podzemí. V našem online prostředí uvidíš dokonce víc, než kdybys za námi přijel do Dejvic. Díky oku kamery nejsme totiž omezeni velikostí laboratoří, ani bezpečnostními podmínkami.

360° prohlídky a doplňková videa ti ukáží laboratoře, výzkumná centra, kouty fakulty pro samostudium a odpočinek a dokonce i pracoviště, která se nachází mimo kampus.

stavarna_web_clanek_2.jpg

NEZAPOMEŇ

Doba běží rychle a věcí, které je potřeba si pamatovat, je moc. Termín Dne otevřených dveří Fakulty stavební ČVUT v hlavě ale mít nemusíš.

Připoj se už teď na https://stavarna.online, zadej na sebe kontakt a my tě včas upozorníme.

A jako bonus obdržíš přímo do své schránky některé zajímavé informace ještě před startem DOD.

UDÁLOST NA FACEBOOKU

Podej přihlášku ke studiu

od 1. 1. do 31. 3. 2021

VÍCE INFORMACÍ O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ