Nejlepší sportovec ČVUT 2020

21/11 2020

Soutěž „O nejlepšího sportovce ČVUT“

Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT pod patronací rektora ČVUT Doc. RNDr. Vojtěcha Petráčka, CSc. vyhlašuje soutěž „O nejlepšího sportovce ČVUT“ pro rok 2020.

Pro tyto účely si ÚTVS vytváří přehled výborných výkonů a umístění našich studentů a zaměstnanců na význačných sportovních soutěžích v roce 2020. Mezi ně řadíme: mistrovství světa, mistrovství Evropy, světovou univerziádu, akademické mistrovství světa, juniorské ME a MS, mistrovství Evropy univerzit, reprezentaci ČR, nejvyšší příčky na mistrovství ČR a v nejvyšší soutěži ČR.

Byli bychom neradi, aby nám nějaké význačné úspěchy unikly. Proto žádáme všechny výborné sportovce z řad našich studentů a zaměstnanců (či jejich známé), aby poslali zprávu o svých (jejich) pěti nejlepších sportovních výsledcích v roce 2020.

Termín uzavření přihlášek je 18. 12. 2020.

více informací o soutěži

sportovec_cvut_01.jpg  sportovec_cvut_02.jpg