Zapálení 2021

Zapálení 2021 |
studentská vědecká konference

31.05.2021

Zveme vás na čtvrtý ročník konference Zapálení 2021, který bude tradičně zaměřen na nové poznatky v oboru požárního inženýrství a bezpečnosti staveb.

Naším záměrem je na konferenci vytvořit místo pro setkání a diskuzi Zapálených – studentů, pedagogů i praktiků. Prostor pro aktivní účast dostávají naši nejstarší magisterští studenti 5. ročníku programu (Q, alias „Qvéčko“) Integrální bezpečnost staveb, kteří tak mohou prezentovat výsledky své předdiplomní přípravy formou přednášky, odborného článku ve sborníku a posterové výstavy v předsálí včetně soutěže o nejzajímavější poster.

Ve čtvrtek 3. a pátek 4. 6. 2021 (vždy od 9:00) proběhne na půdě Fakulty stavební ČVUT v Praze, konkrétně v místnosti B500 B, již 4. ročník studentské vědecké konference magisterského oboru Integrální bezpečnost staveb (Q).

Z důvodu aktuálního omezení na ČVUT proběhne letošní ročník Zapálení2021, stejně jako ročník minulý, za zvýšených hygienických opatření a v režimu kombinující osobní a online účast. V přednáškové místnosti budeme dodržovat omezený počet max. 15 osob s předpokladem max. 6 osob za pedagogy a max. 9 osob za přednášející studenty z dopoledního nebo odpoledního bloku. Průběh konference bude pro hosty dostupný online přes kanál YouTube.

Konference je rozdělena do tří odborných sekcí:
(A) Požární bezpečnost staveb,
(B) Navrhování konstrukcí za požáru,
(C) Aktivní požární ochrana.

Kontaktní osoba | garant
Ing. Marek Pokorný, Ph.D. | marek.pokorny@fsv.cvut.cz