Poznej své spolužáky a přihlaš se na seznamovací kurz pro nové studenty Fakulty stavební ČVUT v Praze. Kurz se koná ve dnech 7.- 10. září 2015.

7/9 2015 - 10/9 2015

MALTA (Malé Aklimatizační Letní Tmelení Akademiků) je seznamovací akce pro nové studenty Fakulty stavební ČVUT v Praze. Na tomto kurzu se nejen seznámíš s budoucími spolužáky, ale také budeš mít možnost vyzkoušet si formou her fungování na univerzitě, poznat nejrůznější studentské kluby a vůbec si osahat vysokoškolskou atmosféru se vším všudy. Hlavně si ale užiješ tuny legrace.

Lokalita:

Masarykův tábor YMCA – Soběšín(okres Kutná Hora)

GPS: 49°47'39.881"N, 14°58'54.525"E

Termín a cena:

7.-10. září 2015

• příjezd je v pondělí 7.9. od 8:00 do 11:00
  • odjezd je ve čtvrtek 10.9. od 9:00 do 11:00

Cena: 1800 Kč

• v ceně je zahrnuto vše potřebné od příjezu až po odjezd (ubytování s plnou penzí a zajišténí programu)

Cíl:

Seznámit nenásilnou a zábavnou formou budoucí studenty:

• s novými spolužáky.
  • se strukturou ČVUT i Fakultou stavební.
  • se studiem - jeho radostmi i úskalími.
  • se studentskými kluby.
  • a nastartovat, či podpořit jejich chuť ke studiu.

Program:

• seznamovací a teambuildingové hry.
  • sportovní aktivity (k dispozici hřiště, lezecká stěna, lodě).
  • stavařská soutěž.
  • představení studentských klubů ČVUT.
  • návštěva z fakulty.
  • party každý večer.
  • a další.

Kudy k nám?

Při cestě vlakem vystoupíte v zastávce Vranice/Zbizuby, přejdete koleje a vydáte se lesní pěšinou podél tratě směrem na Český Šternberk.

Zadní brána Masarykova tábora YMCA je asi 300 metrů od železniční zastávky. Vlaková zastávka je vzdálena přibližně 200 metrů od tábora.

Cesta do tábora bude od silnice i vlakové zastávky značena šipkami.

Zde je dokument pro domlouvání společných odjezdů auty a synchronizování cest vlakem:ZDE

Webová stránka MALTA