Návštěvníci největšího stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH 2015, který se koná ve dnech 15. až 19. září na výstavišti PVA EXPO Letňany, si budou moci prohlédnout prezentaci jedné z největších fakult ČVUT v Praze – Fakulty stavební. Ta bude na akci prezentovat své unikátní projekty a výzkumná centra.

15/9 2015

Fakulta na veletrhu FOR ARCH 2015 - FOTO ZDE

Fakulta představí například Podzemní laboratoř Josef, provozovanou Centrem experimentální geotechniky, Experimentální centrum, Vodohospodářské experimentální centrum, Centrum experimentální geotechniky, nebo Centrum nanotechnologií ve stavebnictví. Prezentováno bude rovněž Univerzitní centrum energeticky efektivních budov (UCEEB), společný projekt pěti fakult ČVUT v Praze.

Výstavní stánek je od návrhu po realizaci v rukou absolventů a studentů studijního programu Architektura a stavitelství. Hlavním motivem expozice jsou stavební materiály v jejich nejsurovější podobě - OSB desky, palety, stavební dřevo, cihly, tvárnice.