Pronájem prostor

Fakulta stavební nabízí reprezentativní prostory pro pořádání konferencí, seminářů a jiných odborných či společenských akcí. Učebny a posluchárny disponují různou vybaveností a různým počtem míst. K dispozici je i počítačová učebna. Zaměstnanci a studenti Fakulty stavební mohou využívat ubytovací kapacitu výukových středisek v Telči a na Mariánské, a to nejen ke vzdělávání, ale také k rekreaci.

Pronájem prostor pro konference, semináře,...

Víme, jak je těžké zorganizovat přednášku nebo seminář a rádi vám s tím pomůžeme. Fakulta stavební ČVUT nabízí zájemcům krátkodobý pronájem vybraných prostor fakulty, moderně zařízených poslucháren či počítačové učebny.Vše blízko centra, s výbornou dopravní dostupností, ideální na semináře, přednášky či prezentace.

V posluchárnách je možnost projekce, ve větších sálech i ozvučení. Posluchárny jsou různě velké, některé bezbariérové. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit, určitě společně vybereme prostor, který bude vašim požadavkům perfektně
vyhovovat.

Orientační schéma budov fakulty

Základní přehled a ceník poslucháren

 

Kontakt pro pronájem:

Vedoucí pracoviště: Ing. Renata Vlčková
E-mail: renata.vlckova@fsv.cvut.cz
Telefon: (+420) 2 2435 8753

Další kontakt: Radka Pácalová
E-mail: radka.pacalova@fsv.cvut.cz
Telefon:(+420) 2 2435 8755

Adresa: 
ČVUT v Praze, Fakulta stavební
Děkanát - oddělení pro doplňkovou činnost
Thákurova 7
166 29 Praha 6

 

Pronájem prostor pro konference, semináře,...

Pronájem prostor pro rekreaci

Občas je potřeba zmizet z víru velkoměsta a trochu si odpočinout. Proto nabízí Fakulta stavební zájemcům z řad studentů a zaměstnanců také možnost využít výuková a rekreační střediscka na Mariánské a v Telči.

Střediska lze využít pro prázdninové či dovolenkové ubytování, a to jak v létě, tak v zimě. Více informací a ceník ZDE.

Pronájem prostor pro rekreaci
Zpátky nahoru